Курси валют: 1 USD - 2.8971₾ | 1 EUR - 3.239₾

GEORGIA BRANCH OFFICE - COMPANY SUBSIDIARY

СТВОРЕННЯ ФІЛІЇ ІНОЗЕМНОЇ КОМПАНІЇ В ТБІЛІСІ, ГРУЗІЯ

Ми створимо філія іноземної компанії в Грузії і дамо згоду на розміщення філії в Грузії (Тбілісі).

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний комплекс послуг зі створення філії в Грузії, включно з виконанням всіх необхідних адміністративних дій в офісах, нотаріально-реєстраційному вигляді, в т.ч. надання зареєстрованого офісного адреси. Ціна, що починається з 1,500 ЛАРІ, включає нотаріальні та юридичні збори.

Створення організаційного підрозділу - це дешевша, швидка і ефективна робота, ніж створення дочірньої компанії - нової ТОВ «Грузія».


ЩО ТАКЕ ФІЛІЯ?

Організаційна складова підприємства - це особлива форма ділової активності за кордоном (наприклад Словацька, Польська, Кіпрська, англійська або Німецька компанія). Оскільки це тільки філія, іноземне відділення не має юридичного статусу або можливості подати до суду. Всі дії здійснюються на основі міжнародного правосуб'єктності, але зовнішній організаційний компонент рахунку ведеться на себе. Філію очолює керівник філії. Філія іноземної компанії, створюється шляхом внесення в Комерційний регістр.

 

ЩО ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ ПАКЕТ ФОРМУВАННЯ ФІЛІЇ?

Повна підготовка документів, необхідних для отримання рішення про створення філії. Обробка всієї необхідної інформації і форм для подачі заявки на комерційну ліцензію і реєстрацію в Будинку Юстиції.

+

Підготовка і подача всіх документів для отримання реєстраційного посвідчення, включаючи обов'язкові додатки і документи.

+

Підготовка та обробка інформації для реєстраційного виду

+

Нотаріальні збори

+

Плата за справляння

+

Плата Будинки Юстиції

+

Торговий реєстр

+

Плата за справляння Земельним Кадастром

+

Представництво в органах влади на основі довіреності

 

Прайс лист

1.500 ЛАРІ + ПДВ 18%

Врахуйте, що остаточний витрата послуг  в Грузії може відрізнятися. В ціну не входить плата за надання місця для бізнесу «віртуальний офіс» та завірені переклади.

 

ЮРИДИЧНА ФОРМА ФІЛІЇ

Правовою формою створення організаційної структури є або товариство з обмеженою відповідальністю, або публічна компанія. Форма організаційної структури походить від юридичної форми своєї материнської компанії. 

 


ВІРТУАЛЬНИЙ ОФІС ДЛЯ ФІЛІЇ КОМПАНІЇ В ТБІЛІСІ, ГРУЗІЯ

Місце роботи іноземного підприємства на території Грузії є одним з попередніх вимог для його реєстрації в реєстрі компаній. Більш детальну інформацію про надання місця для компаній (організаційних структур) можна знайти на нашому веб-сайті.

ПРЕМІУМ - САЙТ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ
ВИ МОЖЕТЕ ВІДВІДУВАТИ
7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

Besiki 4
Tbilisi, Georgia

  (+995) 558 800 007

ПРЕМІУМ - САЙТ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ
ВИ МОЖЕТЕ ВІДВІДУВАТИ
7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

Besiki Business Center, Besiki 4
Tbilisi, Georgia

  (+995) 558 800 007
Positive SSL