Курси валют: 1 USD - 2.7664₾ | 1 EUR - 3.0995₾

BENEFITS OF A REGISTERED OFFICE IN TBILISI

Зареєстрований офіс в Тбілісі і його переваги

Для вашої роботи Тбілісі є найкращим місцем, де ви можете зареєструвати свою компанію. Тбілісі - це місце, де багато відомих і поважних осіб. У Тбілісі свій мікроклімат, атмосфера і інший ритм життя. Це тихий і затишний містечко. Ви також можете знайти сучасні торгові центри в Тбілісі. У міста свій стиль і шарм. Хороші умови для Тбілісі і компанії. Підключіть свій бізнес до Тбілісі і насолоджуйтеся тихій, безпечної і зручної робочої обстановкою.

 

Престижний адреса для віртуального офісу в Тбілісі

Про компанію визначає імідж компанії. Інтерес вашого клієнта може бути значно підвищений, якщо ви розмістите свій офіс в престижному місці. Скористайтеся нашими послугами і зробіть свою компанію більш конкурентоспроможною.

Змінити адресу зареєстрованого офісу вашої компанії в Тбілісі

Вам не доведеться турбуватися і проходити всі процедури, пов'язані зі зміною місця розташування компанії. Змініть тільки його реєстраційний адресу.

 

Ми пропонуємо службову адресу в Тбілісі разом з адміністративними і індивідуальних вимог обслуговування. Скористайтеся нашими послугами і отримаєте престижне місце розташування для вашої компанії за найкращою ціною.

 

Переваги зареєстрованого офісу компанії:

  1. 1. Таким чином, юридична адреса або зареєстрований офіс є найкращим способом запобігти перевищення компанії і успішно управляти діяльністю. Ми надаємо всі необхідні документи для отримання бажаної послуги.

    2. Ви також можете скористатися послугою зміни місця служби. Причина зміни місця реєстрації компанії полягає в наступному:

  2. Більш престижне розташування в центрі міста, що є найкращим способом розвитку вашого бізнесу.
  3. Якщо компанія знаходиться в невеликому місті, після успішного старту вона часто змінює місце розташування і переходить до великого міста, де попит на ринку більше, а ділове середовище більш прибуткова.
  4. Економія грошей - Ви можете вільно купувати нерухомість або здавати в оренду від 1 до 5 років. У той же час ви заощадите на адміністративних витратах через помічника.
  5. Час - ви отримаєте робочі адреси протягом одного робочого дня. За допомогою цієї послуги ви зможете швидше і простіше спілкуватися зі своїми клієнтами.
  6. Часта зміна місця проживання - ви можете управляти своїм бізнесом в будь-якому місці.

 

 

 

Скористайтеся послугами, пропонованими нами!


Будь ласка, вкажіть преміальний адресу вашої компанії на вашій візитній картці і подбайте про імідж вашої компанії!

 

 

 

Умови платежу
Оплата завжди оплачується заздалегідь чотири рази на рік протягом трьох місяців.

 

З разовим внеском за 12 місяців ви отримуєте 10% знижку від загальної ціни.

 

Послуги оплачуються заздалегідь протягом 3 місяців, ціни без ПДВ.

 

Перший платіж виплачується при укладенні договору, інші платежі виставляються з терміном погашення 14 днів

 

Щоб замовити, заповніть форму нижче або зателефонуйте безкоштовно: 0800 000 020 (з Грузії) або Реєстратура: (+995) 558 800 007 (з-за кордону)

 

ПРЕМІУМ - САЙТ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ
ВИ МОЖЕТЕ ВІДВІДУВАТИ
7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

Besiki 4
Tbilisi, Georgia

  (+995) 558 800 007

ПРЕМІУМ - САЙТ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ
ВИ МОЖЕТЕ ВІДВІДУВАТИ
7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

Besiki Business Center, Besiki 4
Tbilisi, Georgia

  (+995) 558 800 007
Positive SSL