Курси валют: 1 USD - 2.8971₾ | 1 EUR - 3.239₾

General conditions

Основні договірні умови ТОВ «експандия »

(Умови договору про присвоєння послуг і пов'язаних з ними адміністративних послуг)

 

значення термінів

 

 1. «Виконавець» - ТОВ «експандия », зареєстроване за адресою: м.Тбілісі, ул.Бесіки 4, 0108, ідентифікаційний номер компанії 404558055.
 2. «Замовник» - фізична або юридична особа, яка отримує послуги від виконавця, на підставі договору послуг.
 3.  «Договір» - письмовий договір про присвоєння юридичної адреси і надання пов'язаних з цим адміністративних послуг, який укладається між виконавцем і замовником.
 4. «Представник замовника» - особа, передбачене статутом фізичного (підприємець) або юридичної особи, яка має право на підставі довіреності підписувати договір від імені замовника.
 5. «Програма» - строгий список послуг виконавця, яким передбачається кількість і вартість послуг. Умови обслуговування передбачені в договорі укладеному між виконавцем і замовником.
 6. 6. «Список цін» - ціни на послуги, запропоновані виконавцем, розміщені на веб-сторінці виконавця https://www.tbilisivirtualoffice.com. Виконавець залишає за собою право в разі необхідності оновити список цін.

  7. «Привласнення місця реєстрації» - замовник може вибрати запропоновані виконавцем адреси для вказівки в підприємницькому реєстрі. Що не дає право замовнику на фактичне володіння приміщенням.

  8. «Документ про оплату» - рахунок-фактура в PDF форматі відправляється замовнику на адресу електронної пошти зазначеної в договорі.

Основні умови

 1. 1. Виконавцем послуг є власник приміщення Іллі діловий партнер собстенніка приміщення. У разі оренди приміщення з власником полягає довгостроковий договір оренди, на підставі якого власник дає свою згоду на те, щоб його приміщення використовувалося в передбачених договором цілях.
 2. Замовник має право зареєструвати діяльність за передбаченим адресою в договорі. З цією метою, власник дає свою згоду на використання знаходиться в його власності юридичної адреси в підприємницькому реєстрі, як адреса реєстрації компанії. Виконавець зобов'язується надати замовнику згоду власника протягом 15-ти днів з моменту підписання договору і першої оплати.
 3. Виконавець зобов'язується виконувати всі дії, які пов'язані з процедурою присвоєння адреси замовнику.
 4. Замовник усвідомлює, що присвоєння передбаченого за договором адреси, не дає йому права володіти існуючим за даною адресою приміщенням, расмещать пов'язані з ним знаки або / і права зберігати рухомі активи.
 5.  Вибір замовником послуги, передбаченої програмою здійснюється при укладенні договору про присвоєння послуг і пов'язаних з ними адміністративних послуг. Про надання додаткових послуг, сторони погоджуються в усній або письмовій формі (наприклад кімнат для зустрічей). В такому випадку, оплата вартості послуг здійснюється попередньо.
 6. Замовник має право повідомити іншу сторону про внесення змін до послуги, використовую зазначені в договорі контактні дані. У разі наявності сумнівів, буде використаний останній існуючий джерело комунікації між сторонами. У разі необхідності в додаткових послугах, виконавець зобов'язується негайно виконати вимогу. Здійснення змін, пов'язаних з вартістю проводиться на підставі угоди із замовником.
 7. Замовник зобов'язується негайно надати виконавцю інформацію і будь-які зміни в її/його ідентифікаційних, інвойс і контактних даних, що може вплинути на надання послуг і пов'язані з ними питання. У разі, якщо замовник вчасно не повідомить виконавця, то останній залишає за собою право припинити надання послуг чи не бути відповідальним за повне надання послуг.
 8. Замовник зобов'язується повідомити виконавця про зміни в письмовому вигляді. Виконавець не несе відповідальності в тому випадку, якщо замовник надасть йому / їй невірну або стару інформацію. Виконавець вносить зміни в термін не більше 30-ти календарних днів з моменту отримання інформації.
 9. Виконавець зобов'язується попередньо повідомити замовника і будь-яких обставин, які можуть частково або повністю перешкоджати наданню послуг. Надання такої інформації здійснюється по електронній пошті.
 10. Замовник зобов'язується негайно письмово надати інформацію виконавцю про недоліки наданих послуг, не отриманні послуг, про отримання послуг частково або припинення отримання послуг, що стосується виконавця. Виконавець зобов'язується зі свого боку усунути будь-які недоліки протягом 5-ти днів, в разі якщо цьому не завадять об'єктивні обставини.
 11. Зазначені зауваження в пункті 10 не впливають на узгоджену ціну і терміни. Замовник не має права виставляти вимоги, які не передбачені договором. Замовник має право вимагати відшкодувати ущерб, наносений йому/їй з боку виконавця через невиконання або невірного виконання послуг. В такому випадку, розмір компенсації не повинен перевищувати 50 ларі (п'ятдесят ларі).
 12. Зміна обсягу послуг, що надаються можливо з моменту періоду урахування збільшення стандартного розміру і до його завершення. Даний період відповідає одному календарному дню для всіх одержувачів послуг.
 13. При використанні послуги поштових скриньок, виконавець має право повідомити замовника про максимально кількості отриманих листів 100 штук / в місяць. Однак, виконавець не зобов'язаний повідомляти замовника про яку додаткову. У такому випадку можливе використання більш високо стандартних сервісів.
 14.  У разі використання послуги телефонної лінії, виконавець має право вимагати від замовника використання більш великого пакета послуг, якщо максимальний рівень телефонних дзвінків 30 дзвінків /в місяць перевищує ліміт запропонованого / купленого пакету.
 15. Замовник передає виконавцю право зібрати і використовувати надані замовником дані з метою надання послуг або в маркетингових цілях. Виконавець має право обробляти персональні дані замовника відповідно до закону Грузії «про захист персональних даних». Виконавець має право надати дані замовника своєму субконтракторів, клієнтам або групі клієнтів і державним органам, надання даних яким проводиться на підставі згоди замовника.
 16. Виконавець має право зберігати копії засвідчують особу або паспортів замовника або його/її представників, за своєю необхідності. Копія недоторканною і використовується тільки виходячи з цілей ідентифікації замовника виконавцем.

Обов'язки виконавця

 1. Разом з наданням послуг, виконавець зобов'язується отримати і відправити замовнику будь посилки, відповідно до вказівки, узгодженим у договорі.
 2. Виконавець не зобов'язаний отримувати таку посилку, яка вимагає оплати додаткової компенсації, якщо даний випадок не узгоджений заздалегідь з клієнтом. Виконавець не бере такі посилки, які перевищують 5 кг і 45 см або 0,03 кубометр або / і є забороненою продукцією, товарами, що швидко або тварина. Виконавець має право на свій розсуд здійснити повернення будь-якої речі або відмовитися від отримання поштової посилки, якщо розмір посилка перевищує зазначені стандарти (наприклад, якщо загальний обсяг перевищує 160 см або 5 кг) або розглядає поштову посилку як незаконну. Виконавець залишає за собою право вимагати надати посвідчення особи у особи, що забирає пошту від імені замовника.
 3. Замовник дає згоду на, що отримання зареєстрованої пошти можливо за адресою: Грузія, Тбілісі, ул.Бесіка 4.
 4. У разі користування поштою Грузії, виконавець не зобов'язується відправляти посилку більше 1 кг.
 5. У разі, коли замовника присвоюється особистий телефонний номер і оператор, то виконавець зобов'язується:

1. За бажанням замовника надати телефонний номер, який буде обраний з доступних номерів, відповідно до договору;

2. Оператор зобов'язується відповідати на вхідні на даний номер дзвінки.

6. При присвоєнні телефонного номера і використанні послуг асистента, якщо дзвінок зафіксується з прихованого номера, то переключити дзвінок на клієнта буде технічно неможливо.

7. Якщо замовник вимагає переадресацію пошти на вказану ним / нею адресу, то ціна визначається відповідно до поточних цінами ТОВ «Інова».

 

Обов'язки замовника

 1. Замовник зобов'язується своєчасно здійснювати оплату вартості, відповідно до умов і термінів договору.
 2. Замовник не має права використовувати телефонний номер виконавця в рекламних цілях, який присвоюється замовнику в рамках програми.

 

Умови оплати

 1. Замовник зобов'язується оплатити обраний нею / ним вартість програми, відповідно до договору про присвоєння послуг і пов'язаних з ними адміністративних послуг або інших письмових угод.
 2. Виконавець одержує суму на підставі наданого клієнту рахунки-фактури. Оплата вартості для присвоєння адреси реєстрації здійснюється 10-го числа попереднього місяця. Якщо між сторонами не існує будь-якого конкретного угоди, тоді оплата здійснюється на підставі оплати вартості за три місяці (90 днів) або на підставі оплати поточного року (365 днів), що відраховується з моменту підписання договору про присвоєння послуг і пов'язаних з ними адміністративних послуг. Первинна оплата здійснюється після підписання договору.
 3. Оплата вважається здійсненою в день нарахування грошових коштів на рахунок виконавця або при наявній оплаті суми в головному офісі або філії виконавця. У разі невиконання зобов'язання замовника, договором передбачена оплата 0,25% за кожен день прострочення, до моменту повної оплати вартості.
 4. Виконавець відправляє замовнику первинне повідомлення по електронній пошті. Відправка другого нагадування здійснюється за допомогою зареєстрованого листи, і в даному випадку виконавець покладає на замовника оплату вартості, необхідної для відправки в розмірі 15-ти ларі. Кожне наступне повідомлення відправляється за допомогою юридичної служби, з урахуванням витрат на адвоката (одноразовий платіж 30 ларі). В такому випадку, сторони всіляко намагатимуться вирішити суперечку шляхом угоди, відповідно до законодавства Грузії.
 5. У разі, якщо замовник не заплатить передбачену обслуговуванням вартість, то виконавець має право припинити надання послуг на підставі цього договору, який передбачає видалення даних з зареєстрованої адреси і припинення доставки пошти. Виконавець розглядає замовника як «Недіюче особа», для якого не здійснюється надання послуг. Винятком є ​​випадок, коли оплата вартості здійснюється не належним чином. Обмеження або припинення надання послуг не звільняє замовника від виконання своїх зобов'язань. Крім цього, у замовника немає права вимагати компенсацію.
 6. Замовник має право надати інформацію про будь-які зміни, які пов'язані з місцем адреси реєстрації або місцем здійснення діяльності в реєстр підприємців та службу доходів, або в усі відповідні органи протягом 15-ти днів з моменту припинення договору або закінчення терміну дії. Якщо замовник не виконає цю умову, то його виконає виконавець (або власник) з урахуванням всіх наступних юридичних наслідків.
 7. Якщо замовник є юридичною особою і він не виконує покладені за договором зобов'язання на добросовісної основі, належним чином і в обумовлений час і місце, то підписувача, передбачене статутом (або довірена особа), як фізична особа, зобов'язується здійснити оплату боргів замовника виконавцю в повному обсязі, на підставі договору.
 8. Помилки, допущені при розрахунку можуть бути оскаржені протягом 30-ти днів, в іншому випадку вважається, що замовник погоджується з розміром суми, зобов'язання по виплаті якої існує перед виконавцем.
 9. Замовник зобов'язується відшкодувати завдані виконавцю збитки (як фактична, так і неодержаний прибуток), як результат невиконання покладених за договором зобов'язань або порушення основних умов.

 

Зміна або припинення договору про присвоєння послуг і пов'язаних з ними адміністративних послуг

 1. Договір набирає чинності з моменту його підписання обома сторонами.
 2. Договір укладається на певний термін (якщо інше не встановлено договором), для всіх випадків не менш ніж на один рік.
 3. Угода, яка не відповідає умовами договору, може бути укладено тільки в письмовій формі. 
 4. Основні умови є невід'ємною частиною договірних відносин між виконавцем і замовником. У разі виникнення розбіжностей між основними умовами і договором, письмовий договір матиме переважну силу.
 5. Надання послуг здійснюється до тих пір, поки договір знаходиться в силі. Надання послуг може бути призупинено:
  1. Через об'єктивних, не залежних від виконавця обставин, які перешкоджають наданню послуг;
  2. У разі припинення (стаття 28) або припинення договору (стаття 38).
  3. Виконавець має право припинити надання послуг та розірвати договір, в разі істотних порушень договору з боку замовника. Матеріальним порушенням з боку замовника вважається:
  4. Несплата замовником протягом 30-ти днів;
  5. Істотне порушення умов або / і не належна оплата;
  6. Отримання обслуговування, яке не передбачено договором;
  7. Договір може бути розірваний на підставі взаємної угоди.
 6. Будь-яка сторона має право припинити договір на підставі письмової заяви, без вказування причини. Термін повідомлення три місяці. Звіт починається з першого дня місяця, коли буде здійснена відправка повідомлення про розірвання договору стороні. У конкретному випадку, адреса ТОВ «експандия»: м.Тбілісі, ул.Бесіка 4, 0108. У разі, якщо була здійснена оплата за зниженою ціною (оплата вартості за 12 або 24 місяців), то договір не може бути розірваний до закінчення терміну його дії.
 7. Якщо після завершення договору встановлюється факт зайвої оплата суми, то виконавець не зобов'язаний повертати заздалегідь оплачену суму за послуги. В такому випадку, сторони можуть домовитися про те, щоб перенести оплату надмірно виплаченої суми, що буде вважатися «Додатковим періодом надання послуг». Оплата штрафу здійснюється надміру сплаченої сумою, в формі повернення суми.

 

Додаткові положення

 1. Після закінчення передбаченого договором договірного терміну або розірвання договору, замовник зобов'язується (до реєстрації адреси в публічному реєстрі) оплатити витрати за використання адреси реєстрації (денна середня ціна 1/365 річна оплата). Дана угода в силі протягом 15-ти днів з моменту закінчення терміну договору або його розірвання. Після закінчення даного терміну, за самовільне використання зареєстрованої адреси, на замовника буде покладено штраф в розмірі 10-ти ларі за кожен день.
 2. У разі розірвання договору або закінчення терміну його дії, сторони договору погоджуються, що виконавець зобов'язується зібрати призначену для замовника пошту крім вказаних поштових посилок і відправлень, які потребують завірення підпису. Отримання такої пошти можливо протягом 6-ти місяців за адресою виконавця: м.Тбілісі, ул.Бесіка 4, 0108. Після закінчення вищевказаного терміну, будь-яка кореспонденція буде знищена в документальному порядку.

3.Замовник підтверджує, що виконавець надає будь-яку інформацію, пов'язану з отриманням зареєстрованої пошти протягом 3-х днів з дня отримання. Якщо замовник не може забрати пошту протягом 7-ми робочих днів, то вона буде вважатися отриманої.

 

Заключні положення

1. Якщо дозволити спірне питання не вдається шляхом угоди, то виконавець і замовник погоджуються звернутися до місцевого суду за адресою реєстрації виконавця.

2. Основні умови, передбачені цим договором повністю замінюють укладені раніше між виконавцем і замовником усні або письмові угоди, якщо інше не встановлено договором.

3. Підписавши цей договір, замовник заявляє, що ознайомився з основними умовами, передбаченими договором. Основні умови та положення також доступні на веб-сторінці https://www.tbilisivirtualoffice.com/-term-and-conditions.
Основні умови та положення вступають в силу з 1 лютого 2018 року.

ПРЕМІУМ - САЙТ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ
ВИ МОЖЕТЕ ВІДВІДУВАТИ
7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

Besiki 4
Tbilisi, Georgia

  (+995) 558 800 007

ПРЕМІУМ - САЙТ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ
ВИ МОЖЕТЕ ВІДВІДУВАТИ
7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

Besiki Business Center, Besiki 4
Tbilisi, Georgia

  (+995) 558 800 007
Positive SSL