Курси валют: 1 USD - 3.1761₾ | 1 EUR - 3.5366₾

BENEFITS OF TBILISI VIRTUAL OFFICE

virtual office, meeting room

МИ НЕ ТІЛЬКИ «ВІРТУАЛЬНИЙ ОФІС», МИ РЕАЛЬНИЙ ОФІС ЦІНОЮ ВІРТУАЛЬНОГО ОФІСУ: 

 

 

1. Ми будемо зустрічати і вітати ваших відвідувачів, тобто клієнтів, місцевих органів влади та ділових партнерів. Послуга доступна в Віртуальному офісному центрі в бізнес-центрі Бесікі , вулиці Бесікі  4 в Тбілісі (20 м від проспекту Руставелі).

2. Ми надаємо вам робоче місце «гарячого столу» і конференц-зал, де ви можете приймати ключові рішення і де ви можете управляти компанією. Це також відповідає вимогам державної адміністрації для компаній з ПДВ. Коли у вас є конференц-зал і гарячий стіл, ви будете відповідати встановленим вимогам для платника ПДВ, що базується в віртуальному офісі. Щомісяця ви отримаєте від нас 3 години оренди конференц-залу безкоштовно.

3. Ми приймаємо вашу ділову пошту 7 днів на тиждень. Ми відстежуємо вашу внутрішню пошту в клієнтському порталі Assistant24 і відправляємо вам повідомлення по електронній пошті або SMS. Ви можете особисто забрати свою пошту або відправити її по будь-якою адресою в Грузії або в будь-якій точці світу. З грузинської поштою, EMS, DHL або FedEx.

4. У Тбіліському Віртуальному Офісі ви можете зберегти файл компанії з важливими корпоративними документами. Ви також можете мати рекламні матеріали, візитні картки та інші рекламні предмети в офісі.

5. У Тбіліському Віртуальному Офісі у вас може бути власна телефонна лінія (номер Тбілісі) з помічником. Помічник відповідає всі вхідні телефонні дзвінки від імені вашого бізнесу. Ваш помічник також відстежує повідомлення, навіть якщо ви не перебуваєте на телефоні. Послуга доступна з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 20:00 (GMT +4) і вихідних днів 10:00 - 15:00 (GMT +4).

6. Для важливих подій ви можете відобразити логотип вашої компанії на РК-панелі в приймальні.

7. наші помічники в Віртуальним Офісі Тбілісі можуть представляти вас в банку, у нотаріуса, в податкову службу, за допомогою відкриття банківського рахунку, пересилання пошти з ящика даних і багато іншого.

 

Скористатися преміум-віртуальним офісом ви можете в нашому головному офісі в Тбілісі, в бізнес центрі Бесики, вул. Бісики (недалеко від проспекту Руставелі).

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ І БОНУСИ

 

Зміна штабу компанії БЕЗКОШТОВНО

Бонусний кредит в розмірі 20 л.

Роздруківка, копіювання і Nespresso БЕЗКОШТОВНО

Конференц-зал 3 години БЕЗКОШТОВНО

SMS-повідомлення БЕЗКОШТОВНО

Company headquarters change welcome credit Free printing Free meeting room 3 hours every month SMS notification for free
послуга заміни зареєстрованого офісу компанії від нас надається безкоштовно. Ви платите тільки мито або вартість послуги нотаріуса (при необхідності) Отримайте вітальний кредит сумою в 20 ЛАРІ за використання таких послуг, як переадресація пошти або оренда конференц-залу безкоштовне копіювання, друк і кави Nespresso доступні в реєстратурі Щомісяця до 3 годин оренда невеликого конференц-залу. З безкоштовним оновленням до більшого конференц-залу (при можливості). SMS-повідомлення про вхідні відправленнях, повідомленнях або інформації про лічильної запису клієнта з порталу клієнта Assistant24 на ваш мобільний телефон.

 

ПРЕМІУМ-ВІРТУАЛЬНИЙ ОФІС, КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ І БІЗНЕС-ЗАЛ

Business Lounge with free drinks and relax music Meeting rooms for rent in Tbilisi Office Center Tbilisi
Приймальні послуги 7 днів на тиждень бізнес-зал з зоною відпочинку та безкоштовними закускам Сучасний об'єкт офісної будівлі

 

ОКОЛИЦЯ ВІРТУАЛЬНОГО ОФІСУ

Tbilisi Office surrounding Surrounding,

      

Віртуальний офіс компанії в Тбілісі

Virtual Office Tbilisi, main office

Віртуальний офіс компанії в Тбілісі, пропонує вам зареєстрований офіс компанії в Тбілісі з наступним обслуговуванням:

Поштове обслуговування, управління поштою, полученіе- відправка посилок, а також згода власника на юридичну адресу, Кількість кімнат зустрічей, особиста телефонна лінія з асистентом і інше.

Скористатися сервісом можуть, як тільки зареєстровані компанії, так і вже існуючі

Які хочуть мати бізнес адресу з локацією в престижному районі Тбілісі.

Скористатися сервісами також можуть індивідуальні підприємці, які не бажають вказувати адресу місця проживання при реєстрації в реєстрі підприємців.

С реальным офисом, юридическим адресом, а также почтовым адресом, а также сервисом. Менеджмент по обслуживанию мейлов и курьерского обслуживания. Обслуговування також включає в себе право надання майна для головного офісу, ми пропонуємо вам можливість використовувати Юридична адреса в центрі Тбілісі, що створить для вашої компанії більш офіційний і надійний імідж.

 

 

Замовити послугу віртуального офісу 

 

ПРЕМІУМ - САЙТ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ
ВИ МОЖЕТЕ ВІДВІДУВАТИ
7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

Besiki 4
Tbilisi, Georgia

  (+995) 558 800 007

ПРЕМІУМ - САЙТ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ
ВИ МОЖЕТЕ ВІДВІДУВАТИ
7 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ

Besiki Business Center, Besiki 4
Tbilisi, Georgia

  (+995) 558 800 007
Positive SSL